OSTRÓDA: PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W KOMENDZIE

OSTRÓDA: PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W KOMENDZIE

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie gościli u siebie przedszkolaków z Ostródy. Dzieci dowiedziały się jak wygląda codzienna praca funkcjonariuszy. Usłyszały wiele porad na temat swojego bezpieczeństwa. Spotkanie z dziećmi zostało zrealizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – otwarte jednostki Policji”.

Dzisiaj ostródzką komendę Policji odwiedziły najmłodsze dzieci z przedszkola „Promyczek” w Ostródzie. Przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda praca policjanta. Dzieci bardzo chętnie słuchały policjantów, którzy opowiadali im o swojej codziennej służbie. Duże zainteresowanie wzbudziły też policyjne radiowozy i motocykle wykorzystywane do codziennej pracy. Najmłodsi dowiedzieli się również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także odwiedzili pomieszczenia, w których pracują policjanci różnych pionów. Funkcjonariusze w związku z trwającymi działaniami pn „Bezpieczna droga do szkoły” przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Spotkanie z dziećmi zostało zrealizowane w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – otwarte jednostki Policji”.

KPP w Ostródzie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.