SP NR 5: UCZNIOWIE PODSUMOWALI AKCJĘ #SERCE DLA LENKI

SP NR 5: UCZNIOWIE PODSUMOWALI AKCJĘ #SERCE DLA LENKI

Nadeszła pora na podsumowanie akcji #SercaLenki, której inicjatorką była wychowawczyni klasy IVB, pani Wioletta Lebioda.

Jej wychowankowie tworzyli serca ze śniegu i do dalszej zabawy nominowali klasę IIB, ta natomiast IIIA, która do współpracy zaprosiła uczniów ze szkolnej świetlicy. Jej kierownik, pani Joanna Chylak, która jest także Przewodniczącą Szkolnego Koła Wolontariatu ,,Szafirki”, przekazała nominację w ręce grupy przedszkolnej Ekoludki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostródzie. Akcja polega na wykonaniu serca dla Lenki, które jest symbolem dobroci ze strony wielu wspaniałych osób zaangażowanych w ratowanie jej przyszłości. Osoby biorące udział w tej szczytnej inicjatywie, muszą udostępnić na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia lub nagrania z symbolicznym sercem.

Taki post powinien być opatrzony hasztagiem #SercaLenki. Następnie należy wybrać kolejnych trzech nominowanych – osoby prywatne, firmy lub instytucje. Wybrani mają 48 godzin na wykonanie zadania. Jeśli się z niego wywiążą wpłacają do skarbonki minimum 5 zł, jeśli nie 10 zł. Wpłat należy dokonywać na stronie: siepomaga.pl/sercalenki. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy, natomiast Lence życzymy dużo zdrowia i tego, aby jak najszybciej zebrała fundusze na niezbędny lek. Otwórzmy swoje serca, aby pomóc Lenie! Zalejmy nimi Internet!

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.