WIELKI SUKCES SEBASTIANA Z EKONOMIKA

WIELKI SUKCES SEBASTIANA Z EKONOMIKA

Uczeń Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petőfi Sebastian Radzimiński przystąpił do ogólnopolskiego Konkursu filmowego dla młodych reżyserów #POWEROFFAMILY https://poweroffamily.pl/konkurs-dla-mlodych-rezyserow/.
Organizatorem Konkursu Filmowego „Po pierwsze rodzina” jest Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci. Konkurs realizowany jest w trzech etapach.

Do Konkursu zachęciła ucznia pani Jola Senkowska, nauczyciel przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie. Konkurs wymaga dużego zaangażowania i samodzielnej pracy od Sebastiana, ponieważ musi on się wykazać profesjonalizmem oraz umiejętnościami w nagrywaniu filmów.

Dziś Sebastian jest w czołówce, ponieważ dostał się do trzeciego etapu !!!

W I etapie uczeń wybrał temat: Od wnuczka do dziadka – niezła to gratka. Rodzina wielopokoleniowa. Film zdobył bardzo duże uznanie publiczności. Obejrzyj film: https://poweroffamily.pl/laureaci-i-etapu/4/

W II etapie Sebastian uczestniczył w warsztatach filmowych prowadzonych poprzez media społecznościowe na zamkniętej grupie dyskusyjnej. Po przeprowadzonych warsztatach musiał przygotować film z uwzględnieniem doświadczeń i wiedzy zdobytych w czasie warsztatów. Na tym etapie jury wybrało pięciu zwycięzców, w tym Sebastiana. Obejrzyj film: https://poweroffamily.pl/filmy-finalowe/

Sebastian zdobył nagrody: zestaw akcesoriów filmowych obejmujący: stablilizator obrazu –gimbal dji osmo mobile 3, mikrofon kierunkowy do smartfona i uchwyt do zamontowanie mikrofonu oraz nagrodę rzeczową o wartości max.1200 zł.

Dziś Sebastian przygotowuje się do III etapu. Uczestnicy trzeciego etapu Konkursu będą wspólnie przygotowywać film krótkometrażowy “Po pierwsze rodzina” o tematyce związanej z tematami konkursowymi, który zostanie zrealizowany przy wsparciu profesjonalnej ekipy filmowej i profesjonalnego sprzętu filmowego. Przygotowany film zostanie opublikowany w Internecie na stronie www.poweroffamily.pl. oraz na profilach społecznościowych Organizatora Konkursu. Uczestnicy etapu III Konkursu zostaną odnotowani jako współautorzy filmu finałowego. 

Sebastian marzy o karierze operatora kamery, a ten Konkurs jest dla niego świetnym sprawdzianem umiejętności. Być może jest to początek jego drogi zawodowej?

 

Tekst: Jolanta Senkowska

Foto: Archiwum S. Radzimińskiego

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.