XVIII SPOTKANIE Z POEZJĄ I MUZYKĄ

XVIII SPOTKANIE Z POEZJĄ I MUZYKĄ

W dniu 18 listopada 2019 r w świetlicy szkolnej Ekonomika odbyło się XVIII spotkanie z poezją i muzyką, podczas którego prezentowała swoje umiejętności uzdolniona muzycznie i literacko młodzież naszej szkoły.

Podczas trwającego 2 godziny koncertu zagrali na pianinie Igor i Dominik z kl. I PTI, na flecie poprzecznym Ania z kl. III TOŻ, na gitarze klasycznej Julia z kl. I PTSH oraz na gitarze elektrycznej Antek z kl.I GTSH. Wszyscy obecni wysłuchali w skupieniu wiersz „Anioł” w interpretacji Joanny
z kl. III TOŻ oraz fragmentu prozy Kamili z kl.II THŻ. Hitem okazały się prezentacje wokalne.


Jak zawsze cudownie zaprezentowały się Daria i Kaja z kl. II THO, Paula z IV ATO oraz Kasia z II THŻ. Do grona śpiewających dołączyli również uczniowie klas pierwszych – Zuzanna z kl. I PLPW, Oliwia i Kacper z kl. I PTOŻ, Sandra z kl. I PLPW oraz Paulina z PTSH.
Spotkanie przebiegało przy powszechnym i żywiołowym aplauzie licznie zgromadzonej publiczności, która głośno klaskała po każdym występie podnosząc tym temperaturę imprezy. Okazuje się nie po raz pierwszy, że Ekonomik – jak popularnie zwykło się nazywać ZSZ im. S. Petofi – pełen jest uzdolnionej młodzieży, o której na pewno usłyszymy w przyszłości.

Tekst: Małgorzata Księżopolska
Foto: Małgorzata Kwacz

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.