Z PODWÓRKA NA STADION – SAMBOROWO I LIPOWO NAJLEPSZE

WALCZYŁY DZIEWCZYNY…

16 listopada na boisku „Orlik 2012” ul. 21 Stycznia rozegrano Powiatowe Eliminacje XVII Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” w kategorii dziewcząt do lat 12. W całym turnieju najlepsze okazały się młode piłkarki ze szkoły podstawowej w Samborowie, kolejne miejsca na podium zajęły dziewczyny z SP 1 w Ostródzie i z SP z Jurek. Zawodniczki z Samborowa wywalczyły awans do finału wojewódzkiego.

Skład drużyny SP Samborowo:

Anna Brzozowska, Oliwia Czarnecka, Julia Gresiuk, Klaudia Kowalska, Michalina Kulesza, Kaja Morenc, Maria Sadowska, Wiktoria Szczuplińska, Dorota Wastag i Wiktoria Żygo. Opiekun drużyny –  Sławomir Mikołajczyk

…I CHŁOPCY

Dwa dni później  w tym samy miejscu powiatowe eliminacje rozegrali chłopcy do lat 12. Tu najlepsi okazali się młodzi zawodnicy z Lipowa, którzy także w nagrodę pojada na finały wojewówdzkie. Na drugim miejscu ponownie znalazła się SP 1 Ostróda, zaś na trzeciej lokacie uplasowali się chłopcy z Łukty.

1. SP Lipowo
  3. SP Łukta
  4. SP 3 Morąg
  5. SP Szymonowo

Skład drużyny SP Lipowo:

Maciej Galiński, Hubert Garwacki, Paweł Kaczerski, Kuba Lipski, Tomasz Makowski, Maciej Mazurkiewicz, Damian Piejdak, Norbert Rydel i Bartosz Wojtkiewicz. Opiekun drużyny –  Wiesław Stefański

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zawody sędziował Tomasz Grembocki. Organizatorem turniejów był OCSiR w Ostródzie.