20 000 ZŁ NETTO ZA 25 DNI WYNAJMU AMFITEATRU – TYLE MIASTO ZAROBIŁO ZA SYLWESTRA MARZEŃ

20 000 ZŁ NETTO ZA 25 DNI WYNAJMU AMFITEATRU - TYLE MIASTO ZAROBIŁO ZA SYLWESTRA MARZEŃ

O Sylwestrze Marzeń z TVP 2 było głośno na cała Polskę.

Ostróda przebiła nawet najpopularniejszą miejscowość sylwestrową – Zakopane. Sława Ostródy nie polegała jednak tylko na fakcie, że będzie gościć znane nazwiska artystów. Wśród portali informacyjnych, prasy i telewizji ogólnopolskich w błyskawicznym tempie rozchodziły się informacje o lekkich niedociągnięciach związanych z organizacją imprezy (chociażby: noclegi artystów, operatorów kamer, montażystów sceny, dźwiękowców, oświetleniowców, makijażystów itp., publiczność – wynajęci statyści a przecież jest zakaz organizacji imprez i spotkań itp. itd. )

Kolejnym ciekawym faktem jest kwota, jaką miasto zarobiło na wynajęciu amfiteatru. Miasto Ostróda za wynajęcie obiektu plus terenu (pas zieleni i parking) przy obiekcie za 25 dni otrzyma 20 000 zł plus vat 23% (24 600 brutto). Wynajem trwa od 14 grudnia 2020 roku do 8 stycznia 2021 roku.

Niewątpliwie, Ostróda przez ten jeden wieczór była na językach całej Polski. Jedni twierdzą, że to doskonała reklama dla miasta, inni twierdzą, że wstydem była zgoda na wynajem za tak małe pieniądze.

Co by tu nie mówić, powstało też wiele śmiesznych memów na temat naszego miasta 😉

 

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.