BASEN. TERMIN OTWARCIA NIEZNANY, JAKOŚĆ PRAC POZOSTAWIA SPORO DO ŻYCZENIA

BASEN. TERMIN OTWARCIA NIEZNANY, JAKOŚĆ PRAC POZOSTAWIA SPORO DO ŻYCZENIA

Na dzisiejszym spotkaniu z mediami poznaliśmy kolejne fakty związane z remontem basenu.

Wnioski są takie, że sam burmistrz jest zaskoczony bałaganem jaki zastał na budowie. W ostatnich tygodniach informacje jakie do nas napływały jednoznacznie mówiły o tym, że prace idą szybko ku końcowi.

Jednak kiedy wejdzie się do środka to widać, że niekoniecznie tak jest. Druga sprawa to efekty tych prac. Główne pomieszczenie basenowe wygląda dokładnie tak samo jak przed remontem, choć tutaj burmistrz Zbigniew Michalak zaznaczył, że największe koszty pochłonęły kwestie których nie widać – wymiana pomp i solar, a zabezpieczone środki na inwestycję to 8.5mln. zł.

Z niewiadomych przyczyn pomniejszone zostały też pomieszczenia szatni. Szatnia jest nowa, ale jak poinformował burmistrz ilość szafek obecnie wynosi około 100, natomiast przed remontem było ich około 200.

Burmistrz nie wyklucza naliczenia kar na wykonawce. W tej kwestii wiadomo, że termin otwarcia w porozumieniu z wykonawcą został oficjalnie przesunięty jeszcze przez poprzednią władzę na 30 listopada.

Jeśli chodzi o potencjalnego operatora basenu – Żadna firma nie złożyła oferty.

Obawę budzi jakość prac, którą widać na każdym kroku. Krzywo położone nowe kafelki, nie pasujące kolorystycznie do tych starych. Jednak najbardziej rzuca się w oczy brak namacalnego remontu – zardzewiałe stare śrubki i sprzęty w poszczególnych sekcjach basenu – jakby się zatrzymał czas…

6 komentarzy

Tak to jest jak ludzie pracujący u tego pseudo wykonawcy robię na czarno i proszą się o zaliczki , gdy szef wozi się audi 😁

Panie Burmistrz weź się pan do roboty, a nie lansujesz się w mediach i tylko zarzucasz poprzedniej ekipie, że to źle tamto źle.
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

A co dobrze jest ?? Proponuje stuknąć się w głowę trollu i nie wypisywać takich bredni !!!

Powiem tak Czesław to kłamca za 8 mln to postawię Nowy basen z budynkiem nie dużo mniejszym, pompy wiem że to koszt ale nie 8 mln za tyle kupię nieruchomości że za wynajem będę miał 50 tyś co pozwoli wziąść kredyt na basen który się będzie spłacać. Nieudacznik i kłamca rządził Ostroda

Daruś prawdomówny, na plecach cześka wyszedłeś do powiatu. Na fb wypisujesz głupoty nt Wałęsy Tuska i innych zacnych ludzi

Panie stanisławie szkoda mi pana, ale … nic na to nie poradzę, że pana faworyt przerżnął z kretesem. A nowemu PANU BURMISTRZOWI zdrowia życzę i odporności na hejterów pokroju pana stanisława i P..I ..S…i polecam im fraszkę „Na jednego endeka co na mnie szczeka”
Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet „Pies cię jebał”,
bo to mezalians byłby dla psa.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.