DOFINANSOWANIA DO IN VITRO W WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIM

DOFINANSOWANIA DO IN VITRO W WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIM – INVICTA PO RAZ KOLEJNY REALIZATOREM PROGRAMU

Sopot, 4.05.2022 r: Pary borykające się z problemem niepłodności coraz częściej mogą liczyć na wsparcie finansowe. Od 4 maja 2022 r. ruszają zapisy do Programu polityki zdrowotnej w zakresie leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego w 2022 r. W ramach programu pary zmagające się z problemem zaburzeń płodności będą mogły skorzystać z dofinansowania do in vitro. Realizację programu powierzono po raz kolejny m.in. Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA, która posiada swoje placówki m.in w Gdańsku, Warszawie, Bydgoszczy, Gdyni, Słupsku i Wrocławiu.

Dla kogo skierowany program in vitro?

Z dofinansowania zabiegu in vitro będą mogły skorzystać pary, które nie mogą zrealizować planów rozrodczych poprzez spontaniczną koncepcję, posiadają stwierdzoną przyczynę niepłodności lub nieskutecznego leczenia niepłodności oraz dodatkowo są mieszkańcami woj. warmińsko-mazurskiego, a wiek kobiet mieści się w przedziale 20-42 lat według rocznika urodzenia. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest również podjęcie terapii metodą zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa partnerskiego tudzież innego niż partnerskie lub przystąpienie do procedury dawstwa zarodka.

Zakres programu.

Zgodnie z założeniami programu przewiduje się nawet do 5 tys zł dofinansowania w ramach pojedynczej procedury z wykorzystaniem zarówno własnych gamet, jak i dawcy/dawczyni. Na dofinansowanie do 2,5 tys zł można również liczyć w przypadku jednej procedury adopcji zarodka.
Dopłata stanowi istotne odciążenie budżetu leczenia. Program będzie realizowany od 18.05.2022 do dnia 31.12.2022 r.

Od czego zacząć? 

Należy wysłać zgłoszenie do Programu i umówić się na wizytę kwalifikacyjną.

Można również skorzystać z kontaktu do rejestracji pod nr telefonu 58/ 58 58 800 wew.4, kontaktu mailowego kln@invicta.pl lub wypełnić formularz na stronie internetowej:

https://www.klinikainvicta.pl/leczenie-nieplodnosci/programy-in-vitro/program-in-vitro-w-wojewodztwie-warminsko-mazurskim

Można zgłosić chęć udziału w programie również osobiście w każdej naszej klinice.

Zapisy rozpoczęły się 4.05.2022 r. o godz. 8.00, zakończą się 17.05.2022 r. o godz.13:00.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.