FESTIWAL DISCO POLO 2019 ODBĘDZIE SIĘ W OLSZTYNIE

FESTIWAL DISCO POLO 2019 ODBĘDZIE SIĘ W OLSZTYNIE
Od 23 lat co roku do Ostródy przybywały tysiące fanów disco polo i największe gwiazdy tego gatunku.

W zeszłym roku pojawiły się pierwsze problem z terenami, gdzie odbywał się największy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Polsce. Niestety w tym roku muzyka disco polo nie pojawi się w Ostródzie.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się w Olsztynie! To oficjalna wiadomość, która została potwierdzona przez organizatorów, czyli m.in. firmę Green Star.

Wybór padł na Olsztyn, ponieważ jest dużo lepsza baza hotelowa, teren pod imprezy spełnia wszystkie oczekiwania organizatorów i pomieści ogromną ilość fanów disco polo. Olsztyn wyraził dużą wolę współpracy z organizatorami festiwalu disco polo. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej będzie trwał jeden dzień i odbędzie się 27 lipca. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd muzyki disco polo takich jak Akcent, Boys, Classic, czy MiłegoPana.

źródło: disco-polo.info

6 komentarzy

Dużo lepsza baza hotelowa ale i droższa nawet 4 razy błąd nie zawsze jest stać osoby aby mogły wydać więcej na hotel. Przykre zło a w Wałdowie?

Dzięki zbysiowi już wkrótce w Ostródzie nie będzie ani sporu, ani rozrywki ani kultury jedyny słuszny kierunek to piłka siatkowa nie po społeczeństwo go wybrało aby za nasze podniesione podatki dbał o swój prywatny folwark referendum czas zacząć.

Po tylu latach perypetii z dojazdem do Ostródy , kiedy wreszcie wybuwano dobry i szybki dojazd. Festival przenoszą w inne miesjce 😀

to zrobić IM BANA !!! niech sami sobie słuchają olsztyna

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.