ILE PIENIĘDZY NASZE GMINY I POWIAT DOSTANĄ OD RZĄDU?

ILE PIENIĘDZY NASZE GMINY I POWIAT DOSTANĄ OD RZĄDU?

Minister Rozwoju i Finansów poinformował jednostki samorządu terytorialnego o planowanych na 2017 r. kwotach części subwencji ogólnej, o wysokości rocznych wpłat do budżetu państwa, a także o planowanych dochodach z tytułu udziału we wpływach z podatku dochodowego od osób fizycznych, ustalonych według zasad określonych w ustawie o dochodach jednostek samorządu terytorialnego.

Poniższa tabela przedstawia wysokość m.in subwencji otrzymanej przez powiat ostródzki. Kwoty podane w złotówkach:

212
Kliknij by wyróżnić.

Tutaj z kolei możemy zobaczyć kwoty związane z gminami w naszym powiecie:

121
Kliknij by wyróżnić.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.