W KAJKOWIE PRZEBUDUJĄ DROGĘ DO NOWEGO OSIEDLA NAD JEZIOREM SAJMINO

W KAJKOWIE PRZEBUDUJĄ DROGĘ DO NOWEGO OSIEDLA NAD JEZIOREM SAJMINO

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas podpisał umowę na realizacje inwestycji pn. ,,Przebudowa drogi gminnej wraz z budową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego w m. Kajkowo”.

Wartość kontraktu wynosi 1 476 000,00zł. Zadanie współfinansowane jest z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016- 2019. Wykonawcą w/w inwestycji będzie wyłonione w drodze przetargu nieograniczonego Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  ,,ZIEJA”.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni istniejącej drogi wraz z budową kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego i sieci wodociągowej w m. Kajkowo.Droga po przebudowie prowadzić będzie od ul. Świetlińskiej w Kajkowie (początek w okolicy Zboru i tłoczni ścieków) do nowo postającego osiedla nad jeziorem Sajmino.

Zakres inwestycji obejmuje wykonanie nawierzchni bitumicznej, wykonanie chodnika z kostki betonowej oraz sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej i oświetlenia w ciągu odcinka drogi.  Planowany termin wykonania zamówienia  do 15. listopada 2017 r.

Źródło: Gmina Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.