LABORATORIUM CZYNNE RÓWNIEŻ W SOBOTY

LABORATORIUM CZYNNE RÓWNIEŻ W SOBOTY

Każdy kto zamierza oddać materiał do laboratorium ma o jeden dzień więcej w tygodniu aby to zrobić. PZOZ w Ostródzie przypomina, że od niemal miesiąca szpitalne laboratorium jest czynne również w soboty.

Punkty pobrań:

  1. ul. Kościuszki 1, parter (przy aptece) czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-11.00 (pobieranie materiału 7.00-10.30)

  2. ul. Jagiełły 1, parter (w budynku szpitala, obok fizykoterapii) czynnym od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30-10.00

Dla potrzeb oddziałów szpitalnych oraz w przypadku pilnych badań laboratorium świadczy usługi całodobowo. Materiały pobrane do analizy wykonywane są tego samego dnia w laboratorium. Odbiór wyników w szpitalu w godzinach 7.30-10.00 i 16.00-17.00 od poniedziałku do soboty. W punkcie pobrań przy ul. Kościuszki 1 w godzinach 7.00-11.00 od poniedziałku do piątku. Wyniki badań ze skierowań lekarza rodzinnego można również odbierać tego samego dnia od godziny 14.30 w rejestracji do lekarza, który wystawił skierowanie. O terminie odbioru wyniku badań specjalistycznych pacjent będzie informowany przy pobraniu materiału.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.