MASECZKI SĄ. POSZUKIWANY JEST POŚREDNIK DO ICH SPRZEDAŻY

MASECZKI SĄ. POSZUKIWANY JEST POŚREDNIK DO ICH SPRZEDAŻY

Od czwartku (16.04.2020) wchodzi w życie rozporządzenie, wg którego obowiązywać będzie nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Pracownia Mundo Del Arte z siedzibą w Ostródzie, od kilku tygodni charytatywnie szyła maseczki dla kilku lokalnych instytucji o profilu medycznym (włączając szpital). Jako mikro firma, zatrudniająca 3 osoby, uszyła i przekazała ponad 100 sztuk maseczek.

Zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni spowodowało, że zwracają się do nas osoby prywatne z zapytaniami o możliwość zakupu maseczek. Profil naszej działalności, jak również warunku lokalowe i specyfika konieczności utrzymania w nich warunków bezpiecznych w związku z istniejącym zagrożeniem powodują, że nie jesteśmy w stanie obsługiwać takiego zapotrzebowania. Podejmujemy jedynie zlecenia zbiorcze, półhurtowe, dostarczając maseczki do firm i instytucji w kraju – możemy przeczytać na oficjalnej stronie firmy.

Firma chciałby umożliwić sprzedaż indywidualną. Dzięki temu, każdy mieszkaniec miasta mógłby nabyć taka maseczkę. Ze względu na przepisy i specyfikę firmy, właściciel poszukuje pośrednika (firmę, sklep, placówkę handlową, stację benzynową itp.), w celu umożliwienia sprzedaży indywidualnym klientom.

Mając jednak świadomość dużego zapotrzebowania w naszym mieście, chcielibyśmy działać także lokalnie i podjąć współpracę ze sklepem, punktem handlu detalicznego na terenie Ostródy, który byłby zainteresowany rozprowadzaniem maseczek, które dostarczymy – dodaje właścicielka firmy – Iwona Pacyno

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.