MIASTO ZAKUPI DUŻĄ ILOŚĆ KOSZY, RÓWNIEŻ MODUŁÓW DO SEGREGOWANIA ŚMIECI

TO NIEUNIKNIONE. OD CZERWCA WCHODZI SEGREGACJA. JAK PRAWIDŁOWO TO  ROBIĆ?

Miasto Ostróda ogłosiło przetarg na zakup dużej ilości śmietników.

Termin składania ofert mija 18 maja o godz. 8:00.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1. Zakup 10 szt. koszy do segregacji odpadów komunalnych składający się z 4 modułów do segregacji odpadów – papier, szkło, odpady zmieszane, plastik, z 4 ramkami na worek. Drzwiczki zamykane zamkiem umożliwiającym założenie kłódki. Samozamykające pokrywy otworów wrzutowych z uszczelkami. Dwuelementowa rama do zawieszania worków na teleskopowych prowadnicach z pełnym wysuwem. Kolorowe klapy wrzutowe i drzwi umożliwiające identyfikację rodzaju umieszczanych odpadów. Worek o pojemności 75 L. Kosz wykonany z blachy ocynkowanej 1mm. Możliwość doboru koloru kosza wg palety RAL. Możliwość mocowania do podłoża.

2. Zakup 10 szt. koszy na odchody zwierzęce wykonane z tworzywa sztucznego – polietylenu na drążku metalowym, ocynkowanym. Parametry:
a. pojemność ok. 50-55l
b. Wysokość całkowita ok. 80-85 cm
c. Szerokość całkowita ok. 40-50 cm

3. Zakup koszy do segregacji wewnątrz budynku – 6 stacji modułowych

Stacja modułowa do segregacji wykonana ze stali organicznej w kolorze szarym wg palety RAL, pokrywa malowana proszkowo w kolorze ciemno-szarym wg palety RAL. Kosz wyposażony w gumę antypoślizgową, aby zapobiegać przesuwaniu na śliskiej powierzchni z listwami zaciskowymi do podtrzymania worka.
Wymiary pojemników: 4 x 60 l
Wymiary: 121 x 31 x h69 cm
Konfiguracja segregacji odpadów: papier, plastik, szkło, odpady zmieszane

4. Zakup 2 szt. pojemników na odpady komunalne 240 litrów
Pojemnik na odpady 240 l na dwóch kółkach zamykany klapą od góry. Kółka o średnicy 200 mm z oponami z gumy umieszczone po bokach pojemnika, z przodu pojemnika wzmocnienie w miejscu podnoszenia z tyłu pojemnika uchwyty do obsługi przy opróżnianiu. Wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej gęstości polietylenu, odporny na działanie promieni UV, wody i roztworów kwaśnych i alkalicznych, grzybów, bakterii, detergentów.
Pojemnik na odpady zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci typu: szkło i bioodpady (zielony i brązowy).

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.