MIŁOMŁYN: KONCERT “GŁOS WDZIĘCZNY Z NIEBA WYCHODZI”

W4 grudnia 2021r. w sobotę o godzinie 16:00 w miłomłyńskim kościele będzie można uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu artystycznym.

 

Będzie to koncert pieśni adwentowych zatytułowany “GŁOS WDZIĘCZNY Z NIEBA WYCHODZI” w wykonaniu znakomitych polskich artystów. Basia Pospieszalska, Michał Bąk i Krzysztof Pawłocki to muzycy tworzący trio jazzowe, które zapewne oczaruje słuchaczy swoją muzyką. Warto tego popołudnia przyjść, by zaczerpnąć Bożego Ducha, wyciszyć się i zamyśleć tuż przed przedświątecznym zgiełkiem. Pieśni wykonywane przez artystów mogą stać się wyjątkowym spotkaniem z kulturą, a także pozwolą zanurzyć się w pięknie adwentowych pieśni w wyjątkowych aranżacjach. Wstęp wolny.

 

Projekt dofinansowano ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 Narodowego Instytutu Wolności

 

Basia Pospieszalska to wokalistka, absolwentka studiów pierwszego stopnia na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Wydziału Jazzu w ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej.

Wychowana w rodzinie muzyków, dzięki czemu już od dziecka uczestniczyła w licznych projektach muzycznych, koncertach oraz występowała na wielu prestiżowych scenach m.in. Filharmonii Narodowej, Teatru Wielkiego, Filharmonii w Hamburgu, Filharmonii Szczecińskiej, Filharmonii Bałtyckiej.

 

 

Koncertowała m.in. z takimi artystami jak Anna Maria Jopek, Wojciech Cugowski, Joachim Mencel, Maciej Sikała, Bogdan Hołownia, Maciej Miecznikowski, Maleo Reggae Rockers, Dariusz Kowalski czy Adam Woronowicz. Ma na koncie złotą płytę u boku O.S.T.R. Nagrała również kilka płyt z rodziną. Na co dzień tworzy duet z Michałem Bąkiem oraz kwintet Mateusza Pospieszalskiego, ponadto działa w wielu projektach na scenie muzyki chrześcijańskiej. Obok muzyki jej ogromną pasją jest filozofia, czego owocem są studia filozoficzne na Uniwersytecie Gdańskim

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.