NATALIA KLIMOWSKA Z OSTRÓDY ZE ZŁOTEM NA ZAWODACH PCA BENELUX FINALS W HOLANDII

NATALIA KLIMOWSKA Z OSTRÓDY ZE ZŁOTEM NA ZAWODACH PCA BENELUX FINALS W HOLANDII

W dniu 12ego października De Maaspoort Theater Venlo w Holandii rozegrane zostały PCA Benelux Finals 2019 w kulturystyce i fitness. Nie zabrakło w nich akcentu z Ostródy.

Natalia Klimowska wygrała złoty i srebrny medal w zawodach w bikini fitness (kategoria: First Timers Ladies Bikini). Zawody były eliminacjami do przyszłorocznych Mistrzostw Świata PCA.

PCA, czyli Physical Culture Association (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej), powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki.

Na koncie FB Natalii możemy przeczytać:

Razem z Sabiną przez rok znacznie poprawiliśmy proporcje sylwetki, udało się dobudować trochę mięśnia tam gdzie trzeba i wyciągnąć w okresie startowym więcej detali.
Z Natalią przez rok można powiedzieć że od zera z „pączusia”😉 zrobiliśmy sylwetkę zawodniczki która może wygrywać zawody w bikini fitness.
Cieszy mnie to bardzo i motywuje do dalszej pracy

PCA Poland Team podczas tego wydarzenia sportowego reprezentowali: Maksymilian Lukas w kategorii Classic Bodybuilding, Sabina Derda w kategorii Ladies Bikini Toned oraz Ladies Bikini Masters oraz Natalia Klimowska w kategorii First Timers Ladies Bikini.

NATALIA KLIMOWSKA
NATALIA KLIMOWSKA

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.