OBSERWUJCIE ROZKŁADY POCIĄGÓW. SZYKUJĄ SIĘ ZMIANY

PRZEKAZANO ZMODERNIZOWANY POCIĄG NA TRASĘ OLSZTYN-IŁAWA-GDYNIA

Od 16 października PKP Polskie Linie Kolejowe rozpoczną prace modernizacyjne na odcinku linii kolejowej Olsztynek – Działdowo przez Nidzicę. 

W związku z tym w zamian za pociągi POLREGIO na tym odcinku będzie funkcjonować autobusowa komunikacja zastępcza. Na odcinek Olsztyn – Olsztynek powrócą pociągi regionalne. Autobusy komunikacji zastępczej będą kursować zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy, który został ułożony w taki sposób, aby pasażerowie POLREGIO jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych.

Od 16 do 29 października 2018 r na odcinku Morąg – Małdyty będą prowadzone prace remontowe także z wprowadzoną autobusową komunikacją zastępczą. Od 21 października zarządca infrastruktury kolejowej nadal kontynuuje prace modernizacyjne na odcinku Szczytno – Ełk. Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, tak jak dotychczas oznakowanych logo POLREGIO, będzie odbywał się na podstawie ważnych biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.

PKP prosi pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych www.polregio.pl i www.portalpasazera.pl. Bilety na połączenia POLREGIO dostępne są poprzez strony biletyregionalne.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl, bilkom.pl; aplikacje mobilne e-podróżnik, KOLEO, SkyCash; w salonikach KOLPORTER, kasach biletowych, biletomatach oraz u obsługi pociąg

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.