OBSŁUGA INTERESANTÓW WYDZIAŁU KOMUNIKACJI W BUDYNKU URZEDU

24-LETNI OSTRÓDZIANIN Z PODROBIONYM PRAWEM JAZDY W STAROSTWIE

Poniżej komunikat Starostwa.

Szanowni Państwo – Interesanci Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie! Informujemy, iż od dnia 21.09.2020 r. obsługa interesantów Wydziału Komunikacji i Transportu odbywać się będzie bezpośrednio w budynku Urzędu

Wejście do Wydziału będzie się odbywać przez główne drzwi wejściowe do Urzędu (drzwi środkowe) i dalej korytarzem Powiatowego Urzędu Pracy. Ze względów bezpieczeństwa epidemicznego część korytarza przeznaczona dla Interesantów Wydziału Komunikacji i Transportu zostanie oddzielona taśmą, umieszczoną na podłodze.

Interesanci Wydziału zobowiązani będą do ustawiania się w kolejce po lewej stronie korytarza (od strony okien), zachowując odpowiedni dystans pomiędzy osobami, którego zakres zostanie oznaczony dodatkowymi taśmami na podłodze umieszczonymi w odstępach 1,5m. Przypominamy o bezwzględnym obowiązku dezynfekowania rąk przed wejściem (dozowniki z płynem dezynfekcyjnym umieszczono na parterze bezpośrednio przy głównych drzwiach wejściowych jak również na parterze przy Kancelarii Ogólnej) oraz obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką, szalikiem lub inną częścią odzieży.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.