OSTRÓDA. OGRANICZENIA W FUNKCJONOWANIU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

CO POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ O NOWYM RODZAJU BILETÓW ZKM?

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Ostródzie.

Z uwagi na ogłoszony przez Ministra Zdrowia stan epidemii i zalecenia Sztabu Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Ostródzie, Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o. o. w Ostródzie wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Ostródzie.

Od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania zawiesza się kursowanie linii autobusowych według obowiązującego dotychczas rozkładu w dni powszednie.

W celu zaspokojenia podstawowych potrzeb mieszkańców Miasta i Gminy Ostróda, jakim jest dojazd do i z pracy, wprowadzamy specjalny rozkład jazdy w dni robocze na trasie:

Linia nr 21 Kajkowo – Wzgórze Św. Franciszka – Tyrowo – Morliny,

Linia nr 22 Chrobrego – Międzylesie – Warlity Wielkie,

Linia nr 23 Nad Jarem – Wałdowo,

Linia nr 24 Idzbark – Pasaż, Jana Pawła II – Idzbark (skomunikowana z linią nr 21).

W soboty i niedziele obowiązywać będzie dotychczasowy (świąteczny) rozkład jazdy.

Prosimy pasażerów o zapoznanie się z rozkładami jazdy przed skorzystaniem z komunikacji miejskiej na stronie www.zkm.ostroda.pl oraz www.ostroda.kiedyprzyjedzie.pl

Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. w Ostródzie informuje, że w trosce o bezpieczeństwo pasażerów wprowadziła szczególne środki ostrożności w środkach komunikacji zbiorowej. W związku z wirusem COVID-19 w autobusach wydzielona została specjalna strefa w rejonie kabiny kierowcy. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy szczególne działania w zakresie regularnej dezynfekcji we wszystkich naszych autobusach.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.