PARTIA POPULARNEJ WÓDKI WYCOFANA ZE SPRZEDAŻY

PIJANY UCZEŃ PRZYSZEDŁ DO GIMNAZJUM NA LEKCJE

Producent popularnej wódki w piątek (16.02) wystosował specjalny komunikat o wycofaniu partii swojego produktu ze sprzedaży.

Powód? Klienci mieli się skarżyć na przykry zapach wódki. Producent zwrócił się także z do wszystkich osób, które kupiły produkt tej konkretnej partii o jego niespożywanie. Poniżej publikujemy treść komunikatu.

„W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta w dniach 02-07 lutego 2018 roku, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0.7 l i numerze partii 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o ich niespożywanie.Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Zgłoszenia reklamacyjne konsumentów dotyczyły nieprzyjemnego zapachu produktów z wymienionej partii. Natychmiast po informacji od klientów, właściciel marki uruchomił odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki. Wyborowa S.A. pragnie podkreślić, że bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie.

Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń”

Źródlo: Gazeta Ostródzka

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.