PETYCJA. ŁYDKA GRUBASA ZA DYREKTOREM CENTRUM KULTURY.

PETYCJA. ŁYDKA GRUBASA ZA DYREKTOREM CENTRUM KULTURY.

W dniu 21 marca w amfiteatrze odbył się koncert online zespołu Łydka Grubasa.

Wówczas nie było przesłanek by taki koncert miałby się nie odbyć. W związku z zaistniała sytuacją w kraju, zdecydowano się na koncert bez udziału publiczności. Koncert był transmitowany online, który oglądało ponad 10 000 osób. Niestety. Burmistrz postanowił zadzwonić na policję i koncert przerwano.

Włodarz miasta podjął decyzję, by zwolnić dyrektora Centrum Kultury dyscyplinarnie (o tym więcej możecie przeczytać TUTAJ

Z jego decyzją nie zgadza się większość mieszkańców oraz instytucji. Swoją dezaprobatę wyraził także sam zespół, który napisał do nas mejla o treści:

Witamy serdecznie, kłania się zespół Łydka Grubasa. Po naszym koncercie, który był transmitowany online w dniu 21 marca z Centrum Kultury w Ostródzie, konsekwencje grożą Dyrektorowi rzeczonego Centrum, który współorganizował wydarzenie.

Jako zespół, jednogłośnie nie zgadzamy się z zarzutami kierowanymi pod jego adresem przez Burmistrza Ostródy. Do Burmistrza kierujemy Oświadczenie poparte Petycją, których treść przesyłamy w załączniku.

Petycję, o pozostawienie dyrektora na obecnym stanowisku można podpisać tu: https://www.petycjeonline.com/petycja_o_pozostawienie_na_penionym_stanowisku_dyrektora_ck_w_ostrodzie

Poniżej treść petycji:

PETYCJA. ŁYDKA GRUBASA ZA DYREKTOREM CENTRUM KULTURY.
PETYCJA. ŁYDKA GRUBASA ZA DYREKTOREM CENTRUM KULTURY.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.