PRZEWOZY REGIONALNE BĘDĄ PROWADZIŁY SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE

PRZEKAZANO ZMODERNIZOWANY POCIĄG NA TRASĘ OLSZTYN-IŁAWA-GDYNIA

Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio, ogłosiły przetarg na dostawę i wdrożenie Systemu Sprzedaży Biletów Online (SSBO) z aplikacją na urządzenia mobilne wraz z usługą utrzymania – poinformowała spółka.

Jak informuje kolejowa spółka, wykonawca przygotuje analizę przedwdrożeniową i opracuje projekt wykonawczy w zakresie niezbędnym do zrealizowania zamówienia. Wykona też i wdroży system oraz aplikację mobilną, będzie też świadczył usługę asysty wdrożeniowej maksymalnie do trzech miesięcy od uruchomienia systemu i aplikacji oraz będzie świadczył usługę serwisu przez 36 miesięcy od zakończenia asysty wdrożeniowej.

„W odróżnieniu od obecnego modelu nowy System Sprzedaży Biletów Online będzie własnością przewoźnika. Będziemy mieli pełen wpływ na jego funkcjonowanie i kierunki rozwoju m.in. w zakresie doboru takich funkcjonalności, jakie będą nam potrzebne. (…) Należy przy tym podkreślić, że nie rezygnujemy ze współpracy z dotychczasowymi partnerami i nadal jesteśmy otwarci na nowe kanały sprzedaży biletów” – powiedziała, cytowana w komunikacie, członek zarządu spółki Anna Lenarczyk.

Według Przewozów Regionalnych użytkownik SSBO będzie miał możliwość wydrukowania zakupionych biletów, jak również przechowywania ich na urządzeniu mobilnym. SSBO docelowo będzie mógł być zintegrowany z systemem powiadomień dotyczących podróży.

Nowy system i aplikacja mobilna mają zostać udostępnione pasażerom w IV kwartale tego roku.

źródło: Portal Samorządowy

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.