SĄDOWE WYROKI: ”REPRESYJNY I INKWIZYCYJNY CHARAKTER DZIAŁAŃ SANEPIDÓW”

SĄDOWE WYROKI: ''REPRESYJNY I INKWIZYCYJNY CHARAKTER DZIAŁAŃ SANEPIDÓW''

Kancelaria Prawna Lega Artis poinformowała o kolejnych wyrokach związanych z bandyckimi obostrzeniami. Sądy przy uchylaniu kar użyły przymiotników mających spory ciężar.

Apelujemy do Was Drodzy Czytelnicy – jeśli chcecie być wolnymi ludźmi, to zachowujcie się jak wolni ludzie. Nie dajcie bandytom u steru sobą kierować, posłuszeństwo wobec nich oznacza odebranie Waszej własności – to jest proces, który postępuje. Odrzućcie tresurę nadawaną w mediach głównego nurtu, w mediach które oni razu nie sprawdziły czy rzeczywiście mamy tzw. pandemie. One przestawiły Wam to jako fakt dokonany w momencie gdy wykrywano kilka zachorowań dziennie, straszą Was codziennie powtarzając w programach informacyjnych słowo ”pandemia” jakby w zapętleniu, kilka razy na minutę. Nie dają dojść do głosu na swoich łamach autorytetom z zakresu medycyny, które mają logiczne podejście do covidowego teatru. Zauważcie, że media te nigdy nie wstawiły za przedsiębiorcami, za nami wszystkimi. Tutaj trzymana jest sztama ponad podziałami – Bandyci z ław sejmowych, ministerstw i media. Totalniacka breja.

Poniżej informacje Kancelarii Lega Artis o umorzeniach kar za łamanie obostrzeń.

Kochani i oto mamy dwa kolejne orzeczenia WSA w Warszawie:
1. W opublikowanym pierwszym uzasadnieniu Wyroku WSA w Warszawie pod sygn. VII SA/Wa 1506/20 Sąd stwierdził nieważność decyzji Sanepidu o nałożeniu kary administracyjnej za naruszenie nakazu zakrywania ust i nosa.
2. Wyrok WSA w Warszawie z 2021-01-13 VII SA/Wa 1624/20, w którym to Sąd stwierdza, iż Kwarantanna dla powracających jaka (NIE)rząd wprowadził, jest bezprawna.
3. WSA w Warszawie w obu przypadkach stwierdził nieważność decyzji I i II instancji i umorzył postępowania w sprawie. Sąd w tych przypadkach podobnie jak WSA w Opolu i WSA w Szczecinie bezpośrednio zastosował art. 92 ust. 1 Konstytucji i odmówił zastosowania przepisów rozporządzenia, ze względu na ich niekonstytucyjność. Podkreślił, że sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom. (Pamiętaj, pisaliśmy o tym, że Sędzia jest zobowiązany orzekać jedynie na podstawie Konsytuacji i ustaw, a nie rozporządzeń o tym mówi art. 178 Konstytucji RP).
WSA w Warszawie w obu sprawach zgodnie stwierdziły, że działanie Sanepidu miało charakter represyjny i inkwizycyjny.
Sąd ponadto stwierdził, iż działanie Sanepidu w zakresie wymierzania kar administracyjnych miało na celu spowodować za pomocą mediów efektu zastraszenia obywatela poprzez podanie do publicznej wiadomości informacji o srogich karach nakładanych na niepokornych obywateli. W obu wyrokach Sąd jednomyślne stwierdził, iż wolność jest podstawową wartością, na której opiera się system prawa RP. Prawa i wolności obywatelskie zawarte w Konstytucji mogą być ograniczane wyłącznie przepisami rangi ustawowej – art. 31 ust 3 Konstytucji RP.
ZATEM KOLEJNY RAZ WCZEŚNIEJ PREZENTOWANE PRZEZ NAS STANOWISKO W SPRAWIE MASEK (dotyczy sytuacji przez 28 listopada 2020 roku) CZY TEŻ KWARANTANNY DLA POWRACAJĄCYCH ZOSTAŁO POTWIERDZONE WYROKIEM SĄDU.
POMYŚL ZATEM, CZY NADAL CHCESZ POKORNIE WYKONYWAĆ BEZPRAWIE MORAWIECKIEGO POCHODZĄCE Z ROZPORZĄDZENIA.
Pamiętaj że jeśli wykonujesz bezprawie, przykładasz się do zniewolenia społeczeństwa.
Oczywiście masz prawo nosić maskę czy nawet wiadro nikt nie może ci tego zabronić, ale wówczas nie przymuszaj innych, którzy tego nie robią, aby postępowali tak jak ty.
Prosimy też, aby osoby, jakie nie naszą maski nie nagabywały tych, co je noszą, ponieważ taką mają potrzebę.
TOLERANCJA = TOLERANCJA
JEŚLI KAŻDY POSZANUJE SIEBIE ŚWIAT, BĘDZIE MNIEJ AGRESYWNY I FARSA SIĘ ZAKOŃCZY.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.