SESJA NADZWYCZAJNA ALE… BEZ BURMISTRZA I JEGO ZASTĘPCY

PRACOWNICY PWIK MUREM ZA PREZESEM ANDRYSIAKIEM

Radni na dziś zwołali sesję nadzwyczajną, która ma być poświęcona tematowi odwołania prezesa PWiK w Ostródzie.

Wczoraj wieczorem za pośrednictwem portalu społecznościowego, Burmistrz Zbigniew Michalak poinformował, iż na sesji nie będzie go, ani jego zastępcy. AKTUALIZACJA z trwającej Sesji – Przewodniczący Rady Jacek Dudzin poinformował, że nie dostał od burmistrza informacji o wyjeździe służbowym w momencie gdy podpisywał dokumenty niezbędne do organizacji spotkania.

 

Szanowni Państwo!

Na środę, 06.11.2019 zaplanowano nadzwyczajną sesją Rady Miejskiej w Ostródzie. Jej tematem przewodnim ma być sytuacja w miejskiej spółce – Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.

Pragnę Państwa poinformować, że z powodu zaplanowanego znacznie wcześniej wyjazdu służbowego na jutrzejszej sesji zabraknie zarówno mnie, jak i mojego zastępcy Agnieszki Majewskiej-Pawełko.
Powodem, dla którego nie pojawimy się w środę w sali sesyjnej są rozwijające się nowe ustalenia związane z opublikowanym niedawno audytem z działalności miasta w okresie 2014-2018.
Co istotne – sytuacja basenu jest pod kontrolą. Współdziałamy z Prezesem PWiK, by wypracować satysfakcjonujące wszystkich porozumienie. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Zbigniew Michalak

foto: archiwum portalu

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.