SZKOLENIA Z BEZPIECZEŃSTWA DZIECI W INTERNECIE DLA RODZICÓW

SZKOLENIA Z BEZPIECZEŃSTWA DZIECI W INTERNECIE DLA RODZICÓW

Dziś (20.07.2019) o godzinie 16:00 w Marina Camping w Ostródzie rozpoczęło się przydatne szkolenie dla rodziców.

Szkolenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci w internecie i skierowane jest do opiekunów dzieci i młodzieży. Gośćmi spotkania są Nexar, Jakub Trykacz, Sosinek, Akradiusz Pawłowski, Macios, Bebecjusz, Poesie, Kaluś.

Warto wspomnieć, iż w całości  jest to inicjatywa młodzieży. Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak rozmawiał z młodzieżą o sprawach ważnych, ich planach, marzeniach i kolejnych inicjatywach.

Poniżej przedstawiamy harmonogram godzinowy:

16:00-17:00 Otwarcie imprezy, I rozrzut proszków holi oraz wypuszczenie baniek, kilka słów od Burmistrza.

17:00-18:00 występy: Nexar, Bebecjusz, Kaluś, opowieść o youtube, algorytmach i kanałach, oraz drugi rozrzut proszkow Holi.

18:00-18:30 występy taneczne, grupa taneczna Radzyń.

18:30-19:00 występy: Macios, Poesie, Sosinek, opowieść o Tiktoku i youtube, 3 rozrzut proszków Holi.

19:00-20:00 Pytania do influencerów, występ muzyczny DJ Krzaq, ostatni rozrzut proszków holi i wypuszczenie baniek. Oficjalne zamknięcie imprezy.

Na evencie również znajdują się także strefy: NXTeam, czyli strefa z gadżetami, koszulkami i smyczkami, strefa bezpiecznego internetu, gdzie rodzice będą mogli dowiedzieć się jak uchronić dziecko w sieci, strefa chillout( tzw. Bezpieczna strefa) – gdzie można będzie odpocząć i być bezpiecznym od rozrzutów proszków holi, strefa proszków holi, czyli strefa gdzie nabyć będzie można proszki holi, strefa sponsorska, czyli strefa z gadżetami od sponsorów, ścianka medialna, gdzie każdy z twórców i zaproszonych gości będzie mógł udzielić wywiadu.

W międzyczasie planowane są konkursy z nagrodami.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.