W DOBIE PANDEMII PAMIĘTAJMY O POTRZEBUJĄCYCH

W DOBIE PANDEMII PAMIĘTAJMY O POTRZEBUJĄCYCH

Stacja Socjalna i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Ostródzie, która także prowadzi społeczną lodówkę, zwraca się do ludzi dobre woli o pomoc dla potrzebujących.

Dzięki ludziom dobrej woli, do placówki dostarczane są codziennie świeże warzywa, z których Mistrzowska Kuchnia Violi przygotowuje posiłki dla osób w potrzebie.

Kochani. Jak wiecie nasza lodówka działa. Jeszcze nigdy jak teraz w czasie epidemii jest masa osób potrzebujących. Dziękujemy wam za waszą pomoc i ogromny odzew ofiarodawców. Mamy jednak do was jeszcze jedną prośbę. Wraz z Mistrzowska Kuchnia Violi co dzień przygotowujemy kilkadziesiąt ciepłych dań dla potrzebujących. Brakuje nam jednak podstawowych produktów spożywczych. Jeśli możecie podzielić się jakimiś warzywami, owocami czy zapasami ryżu na czas apokalipsy będziemy wam bardzo wdzięczni. Osoby chętne do pomocy prosimy o dostarczanie produktów na Olsztyńską 1 po uprzednim kontakcie. Prosimy nie zostawiać rzeczy w lodówce. – możemy przeczytać na oficjalnym profilu placówki

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.