WNIOSEK O NEGOCJACJE ZE ”ZLOT” ORAZ KONTROLĘ PROGRAMU NOWEJ DYREKTOR CK

MOŻESZ WPŁYNĄĆ NA ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE MIASTA

Ja wiemy, w chwili obecnej Informacja Turystyczna działająca na Placu Tysiąclecia nie posiada materiałów związanych z naszym Miastem ponieważ Urząd Miejski nie ogłosił konkursu na prowadzenie takiego podmiotu.

Drugi temat, to możliwy plagiat, jaki wyszedł spod pióra nowej dyrektor Centrum Kultury Ewy Wiśniewskiej. W związku z powyższym rozpisane zostały poniższe wnioski:

Wniosek
z dnia 9.07.2020 r.

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Ostródzie na posiedzeniu w dniu 9 lipca 2020 r. realizując tematy:
1. Wyjaśnienie sytuacji w centrum kultury w związku ze zmianami kadrowymi w trakcie sezonu kulturalnego i turystycznego.
2. Wyjaśnienia dyrektor Centrum Kultury pani Ewy Wiśniewskiej w związku z informacjami dotyczącymi Autorskiego Programu Działania i Rozwoju Centrum Kultury w Ostródzie złożonego w ramach konkursu na stanowisko dyrektora Centrum Kultury w Ostródzie.
3. Brak informacji turystycznej miasta w trakcie sezonu turystycznego.
4. Przedstawiciel Miasta Ostróda w zarządzie Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Komisja wnioskuje o:

• Podjęcie próby rozmów przez Burmistrza Miasta Ostróda Zbigniewa Michalaka z Zachodniomazurską Lokalną Organizacją Turystyczną w sprawie dalszej współpracy i prowadzenia Informacji Turystycznej dla Miasta Ostróda w najbliższym sezonie turystycznym 2020 oraz w latach następnych.
• Wprowadzenie do porządku obrad najbliższej sesji Rady Miejskiej uchwały w sprawie zlecenia Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Ostródzie przeprowadzenia dodatkowej kontroli nieobjętej planem w temacie konkursu na stanowisko Dyrektora Centrum Kultury w Ostródzie, a w szczególności Autorskiego Programu Działania i Rozwoju Centrum Kultury w Ostródzie złożonego w ramach w/w konkursu przez obecną dyrektor Centrum Kultury panią Ewę Wiśniewską.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.