ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W GMINIE MAŁDYTY

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W GMINIE MAŁDYTY
Koniec czerwca to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna – rozpoczęcie wakacji!
To również czas, w którym młodzi ludzie kończą pewien etap w swoim życiu i wyruszają w dalszą podróż po wiedzę. Od 2016 roku, z inicjatywy Wójta Pana Marcina Krajewskiego, przyznawane są nagrody dla najlepszych uczniów za wybitne osiągnięcia i za działania na rzecz szkoły.
W tym roku Nagrodę dla „Najlepszego Absolwenta” otrzymał Michał Antoni Kutyła, ze szkoły Podstawowej im. Ireny Kwintowej w Szymonowie. Michał osiągnął bardzo dobre wyniki w nauce – średnią 5,56 oraz podejmował się dodatkowych, licznych inicjatyw służących rozpowszechnieniu dobrego imienia szkoły.
„Bardzo cieszę się, że w Naszej Gminie mamy takich wyjątkowych i zdolnych uczniów. Przekazywanie „Nagrody dla Najlepszego Absolwenta” jest dla mnie ogromną radością i dumą. Inwestycja w oświatę i młode pokolenia, to inwestycja najlepiej rokująca, dająca możliwość rozwoju” – podkreślił Pan Wójt w swoim wystąpieniu.
Po zakończeniu części oficjalnej i wręczeniu nagrody Wójt Gminy złożył wszystkim zebranym serdeczne życzenia
 „Życzę Wszystkim dużo słońca, radości i odpoczynku. Niech ten letni czas, będzie wspaniałą okazją do zdobywania nowych doświadczeń i przyjaźni. Bezpiecznych wakacji!” – dodał.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.