ZMARŁ MIROSŁAW PIESZKO, SPOŁECZNIK MORĄSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ

ZMARŁ MIROSŁAW PIESZKO, SPOŁECZNIK MORĄSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W wieku 53 lat zmarł Mirosław Pieszko – samorządowiec z MorągaBył on przede wszystkim wielkim miłośnikiem piłki nożnej.

Pan Mirosław przez wiele lat był członkiem zarządu klubu MKS Kaczkan Huragan Morąg, starał się być na każdym jego meczu w Morągu. W ostatnich latach dał się również poznać jako miłośnik piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowej, był fundatorem wielu nagród dla młodych piłkarzy uczestniczących w turniejach organizowanych w Morągu i nie tylko.

Uczestnicy morąskiej halówki pamiętają go również jako opiekuna i sponsora drużyny „Kolonia Warszawska”, która przez wiele lat nie miała sobie równych na parkiecie hali w gimnazjum nr 1 w Morągu. Kolonia Warszawska to zresztą osiedle, w sprawy którego Pan Mirek najbardziej był zaangażowany, bowiem przez wiele lat był Przewodniczącym zarządu tego osiedla. Swojej aktywności społecznej nie ograniczał tylko do Osiedla Kolonia Warszawska. Od wielu lat zasiadał w morąskiej Radzie Miejskiej.

Niestety nie zobaczymy już Pana Mirka na kolejnych sesjach Rady Miejskiej ani też na żadnym meczu Kaczkana Huraganu i innych sportowych imprezach w Morągu. Jednak na zawsze pozostanie w sercach wielu przyjaciół, których pozyskał sobie w czasie swojej pracy zawodowej i społecznej.

Nasz portal przyłącza się do kondolencji i przekazuje wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.

źródło: Kaczkan Huragan Morąg

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.