1 Z 8 WSPANIAŁYCH WOLONTARIUSZY POCHODZI Z POWIATU OSTRÓDZKIEGO

1 Z 8 WSPANIAŁYCH WOLONTARIUSZY POCHODZI Z POWIATU OSTRÓDZKIEGO

Dominik Jeffrey Rimaszauskas okazał się jednym z  „Ośmiu Wspaniałych” wolontariuszy w Polsce w 2018 r.

Tegoroczna uroczysta gala XXIV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych odbyła się w dniach 8 – 10 czerwca 2018 r. w Trzebiatowie. Nasz Powiat poza wspaniałym Dominikiem reprezentowali: Żaneta Bobkowska, Aleksandra Leonowicz oraz Marta Ankiewicz.

Dominik jest absolwentem Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Od 9 lat jest wolontariuszem. Jest osobą rzetelną i konsekwentną. Działa w Polskim Czerwonym Krzyżu. Uczestniczy w kwestach i zbiórkach żywności. Propaguje i doskonali umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizuje akcje charytatywne. Współpracuje z licznymi instytucjami. Jest pomysłodawcą i realizatorem projektów młodzieżowych. To współzałożyciel drużyny harcerskiej w gminie Małdyty. Dominik jest osobą odpowiedzialną i gotową do pomocy, nie boi się wyzwań. Jest człowiekiem z charyzmą i empatią.

Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby zaangażowanie nigdy nie wygasło. 1 Z 8 WSPANIAŁYCH WOLONTARIUSZY POCHODZI Z POWIATU OSTRÓDZKIEGO👏1 Z 8 WSPANIAŁYCH WOLONTARIUSZY POCHODZI Z POWIATU OSTRÓDZKIEGO👏1 Z 8 WSPANIAŁYCH WOLONTARIUSZY POCHODZI Z POWIATU OSTRÓDZKIEGO

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.