„KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI” DOKONA MODERNIZACJI SZLAKÓW ROWEROWYCH

"KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI" DOKONA MODERNIZACJI SZLAKÓW ROWEROWYCH

Związek Stowarzyszeń „Kraina Drwęcy i Pasłęki” na terenie ośmiu gmin (Dąbrówno,Grunwald, Jonkowo, Łukta, Miłakowo, Morąg, Ostróda, Świątki) przeprowadza modernizację szlaków rowerowych.

Stopniowo pojawiają się miejsca wypoczynku przy wyznaczonych szlakach rowerowych. Są to zadaszone wiaty wraz z tablicami informacyjnymi. Prosimy wszystkich korzystających o uszanowanie i utrzymanie tam porządku. Miejsca te mają wpływ na podniesienie wizerunku i atrakcyjności naszych gmin.
Zakończenie wszystkich prac (ustawienie miejsc postojowych i konserwacja szlaków) przewidywane jest na koniec czerwca 2018 r.
Zachęcamy mieszkańców i turystów do aktywnej turystyki na rowerach.

Związek Stowarzyszeń pozyskał fundusze zewnętrzne w ramach projektu pn. „Modernizacja i oznakowanie szlaków rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na obszarze działania Związku Stowarzyszeń „Kraina Drwęcy i Pasłęki” w ramach osi priorytetowej 6- „Kultura i dziedzictwo”, Działanie 6.2.- „Dziedzictwo naturalne”, poddziałanie 6.2.3.- „Efektywne wykorzystanie zasobów” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Kwota dofinansowania wynosi 482 048,00 zł.

Galeria zdjęć dokumentuje przebieg dotychczasowych prac.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.