PROGRAM „MISJA NATURA” NA ANTENIE TVP3 OLSZTYN

PROGRAM "MISJA NATURA" NA ANTENIE TVP3 OLSZTYN

Od sierpnia 2016 roku na antenie TVP3 Olsztyn można oglądać serial „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Serial składa się z 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Ornitolog, dr Romuald Mikusek i Małgorzata Kosik w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Olsztyn w niedziele o godzinie 10.00. Powtórki wyświetlane będą w środy o godzinie 7.00 oraz w czwartki o godzinie 19.15. Na najbliższy odcinek pt. Wyżyna Zachodniowołyńska zapraszamy już 9 października.

Więcej szczegółów na stronie internetowej http://www.misjanatura.fwie.plmisja-natura

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.