ANIMAL HELPER – NOWA APLIKACJA NA RATUNEK ZWIERZAKOM

ANIMAL HELPER - NOWA APLIKACJA NA RATUNEK ZWIERZAKOM

„Chcesz zgłosić przypadek niehumanitarnego traktowania zwierząt? Ale… Zaraz, zaraz. Kto w zasadzie się tym zajmuje? Gmina, policja, weterynarz, a może jakaś fundacja?” – odpowiedzi na takie pytania szukają twórcy aplikacji Animal Helper, która może stać się rozwiązaniem problemu źle traktowanych zwierzaków.

Na pewno wielu z nas spotkało się z sytuacją, w której widzieliśmy, że czworonogi traktowane są w sposób niehumanitarny. Pojawia się wtedy pytanie – gdzie szukać pomocy? Telefon na policję czy straż miejską może być dla wielu kłopotliwy, poza tym te służby nie zawsze mogą w każdej sytuacji pomóc.

Instytucje zajmujące się zwierzętami z kolei często nie pracują całodobowe i zdarza się, że z nadmiaru zadań nie są w stanie zareagować od razu.

 

„Chcemy, by pomoc znalazła się zawsze. I to od razu. Chcemy ujednolicić, usystematyzować i uprościć formę kontaktu. Stworzyć jeden system obiegu informacji, by powiadomić odpowiednie, miejscowe organy ścigania i służby ratunkowe. Te możliwości stwarza powstająca właśnie aplikacja ANIMAL HELPER, która ma zrewolucjonizować ratowanie zwierząt w całej Polsce.” – mówią twórcy aplikacji.

Animal Helper jest w trakcie powstawania, budowana jest z dobrowolnych składek na portalu zrzutka.pl. Jeśli uważasz, że aplikacja może stać się ważnym narzędziem w walce ze złym traktowaniem zwierząt, wówczas warto przemyśleć wsparcie.

„ANIMAL HELPER to tak naprawdę każdy z nas. Każdy, któremu nie jest obojętny los bezbronnych i skrzywdzonych zwierząt. Każdy, kto szybko i skutecznie chce im pomóc.” – czytamy na stronie zbiórki.

Więcej o Animal Helper dowiedzieć można się pod adresem: https://zrzutka.pl/animalhelper

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.