ARTUR MUNJE ŻEGNA SIĘ Z CENTRUM KULTURY W OSTRÓDZIE

ARTUR MUNJE ŻEGNA SIĘ Z CENTRUM KULTURY W OSTRÓDZIE

Artur Munje to kolejny wieloletni pracownik Centrum Kultury, który żegna się z instytucją po objęciu władzy przez nową panią dyrektor.

Dziś Artur wydał oficjalne oświadczenie na swoim profilu:

Hej,
moi Drodzy, w rocznicę moich 49 urodzin podjąłem pewną decyzję, którą postaram się Wam wyklarować w punktach:
1. Dziś, po ponad 20 latach, zrezygnowałem z pracy na rzecz miasta Ostródy.
2. Powodem są przykre okoliczności i zdarzenia, które ostatnio mnie spotkały w moim ukochanym mieście, ze strony pewnych osób.
3. Poświęciłem Ostródzie najlepsze lata życia, zawsze starałem się działać najlepiej jak potrafiłem, tym bardziej jest to przykre i bolesne.
4. Mimo wszystko czuję ogromną satysfakcję, bo przez lata pracy udało mi się osiągnąć wiele, a Ostróda zmieniła swoje oblicze i znalazła stałe miejsce na kulturalnej mapie regionu i Polski.
5. Dziękuję wszystkim za współpracę i mam nadzieję, że Ci co mieli okazję ze mną pracować byli zadowoleni z tego powodu 🙂
6. Z okazji urodzin życzyłbym sobie mieć możliwość dalszej pracy na rzecz rozwoju Ostródy 🙂
7. Mówią, że co 7 lat człowiek się zmienia, może więc jest to idealny czas, bo moja szczęśliwa liczba to podobno 7 (7×7 🙂 )
Pozdrawiam
Artur
Nam, przez tyle lat wspaniale współpracowało się zarówno z Panem Julianem Pawłowskim jak i z Arturem Munje. Bardzo żałujemy, że sprawy tak się  potoczyły. Trzymaj się Artur i powodzenia!
Foto: Misztal.eu/ Tomasz Misztal

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.