BASEN. PRACE TECHNOLOGICZNE GOTOWE, JEDNAK TO NIE KONIEC PRAC. PIĄTEK BĘDZIE KLUCZOWY DLA WYKONAWCY

BASEN. PRACE TECHNOLOGICZNE GOTOWE, JEDNAK TO NIE KONIEC PRAC. PIĄTEK BĘDZIE KLUCZOWY DLA WYKONAWCY

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Burmistrza Ostródy dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat sytuacji na basenie, a tam pozostało jeszcze sporo pracy. Obecnie roboty mają charakter ”naprawczy”.

Jak powiedział trzymający pieczę na remontem Wojciech Spittal, obecnie trwa usuwanie usterek i poprawianie nie najlepszej jakości prac wykończeniowych po czym dodał – termin jaki ustaliliśmy z wykonawcą na odbiór basenu to 31 stycznia. W najbliższy piątek spotkamy się z wykonawcą i ocenimy stan zaawansowania procesu usuwania usterek i ocenimy szansę powodzenia remontu właśnie w tym terminie. 

Zbigniew Michalak dodał, że zastano na remoncie ogrom błędów w przygotowaniu inwestycji i sprawą zajmują się prawnicy.

Po piątku dowiemy się jakie kroki podejmie Urząd Miasta. Niewykluczona jest zmiana wykonawcy.

 

 

1 comments

Najpierw piszą że 31 stycznia oddadzą basen, dziś burmistrz na konferencji mówi że data otwarcia jest odległa o kilka miesięcy, gościu odpowiedzialny za odbiór remontu mówi że pozostały tylko sprawy kosmetyczne a wice burmistrzowa że jej się papiery nie zgadzają. No niezły brudel tam macie! Niby nie ma kasy a nowy statecze kupujecie? Może dzieciaki burmistrza same zapłacą za przejazdy pojazdami żeglugi? A nowi radni co obiecywali tak duzo nawet się o ten basen nie postarają i nic nie walczą żeby młodzi zostali w Ostródzie? Gdzie jesteście wspaniali radni??? ODDDAJCIE OSTRODZIE BASEN!

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.