BRANŻA BEAUTY WYSYŁA PETYCJĘ DO RZĄDU. MAJĄ DOŚĆ CZEKANIA

BRANŻA BEAUTY WYSYŁA PETYCJĘ DO RZĄDU. MAJĄ DOŚĆ CZEKANIA

W poniedziałek 11 maja, właściciele i pracownicy salonu marki Studio Figura złożyli petycję do Jadwigi Emilewicz, Minister Rozwoju Rządu, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Wyrazili chęć wznowienia pracy i zapewnienia ewentualnych zmian związanych z bezpieczeństwem salonów i biur.

Przedsiębiorcy zrzeszeni pod marką Studio Figura zatrudniają w swoich biurach ponad 1500 osób, które świadczą 2,5 miliona usług rocznie, reprezentują głos ponad 200 tys. Klientek odwiedzających ich gabinety w ciągu roku. W poniedziałek przedstawili swoje poglądy na temat chęci powrotu do biznesu. – Przygotowałyśmy i spisałyśmy zasady, dzięki którym przestrzegać będziemy bezpieczeństwa i higieny w naszych zakładach. Już dziś jesteśmy gotowe wrócić do pracy i na nowo napędzać polską gospodarkę – powiedzieli.

Chcemy prosić nasz rząd o to, by jak najszybciej pozwolił nam wrócić do pracy. W naszych gabinetach można poprawiać swoją kondycję fizyczną. W tej chwili nasze studia są od dwóch miesięcy przez to wiele osób ma utrudniony dostęp do specjalistycznych usług, takich jak nasze – mówiły przedstawicielki marki.

Konferencję zorganizowano w Poznaniu, ponieważ tam znajdują się biura ponieważ tu mieści się biuro poselskie wicepremier i minister rozwoju Jadwigi Emilewicz.

TUTAJ PETYCJA

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.