DAWNY BANK PRZY UL. DRWĘCKIEJ DOSTANIE NOWE ŻYCIE. PIĘKNA RENOWACJA

DAWNY BANK PRZY UL. DRWĘCKIEJ DOSTANIE NOWE ŻYCIE. PIĘKNA RENOWACJA

Okazuje się że budynek po dawnym Banku Gdańskim przy ul. Drwęckiej został zakupiony i zostanie poddany renowacji, zmianie ulegnie również jego funkcja.

Budynek będzie pełnił funkcję mieszkalną, na zdjęciach możecie zobaczyć projekt nowo powstałego domu wielorodzinnego. Jak informują projektanci powstaną tam przepiękne mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Foto: Nowak Architekci

1 comments

Mówią ,że lepszy rydz niż nic. Długo stał ten budynek i niszczał . Wreszcie doczekał zmian związanych z jego przyszłością. Zastanawia mnie jedno. Ten budynek posiada zapewne skarbiec tak jak były bar „Frykas” zaplecze kuchenne z kominem płytkami sanitariatami parkingiem itd. Dlaczego ktoś z kina Świt robi „Biedronkę” a potem larum że nie mamy kina. Dziś ta Biedronka idzie do remontu i nie wiemy co tam powstanie. Są w Ostródzie takie miejsca albo raczej były i są gdzie infrastruktura techniczna sama prosi o przekształcenia lub modernizacje. Aby mógł powstać Bank BGŻ w byłym domu starosty późniejszym domu PZPR musieli budować skarbiec. Czy nie nasuwa się pytanie: O co chodzi a adaptacją istniejących obiektów?

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.