DUŻYCH RZECZY BEZ MAŁYCH BY NIE BYŁO – ŚWIĄTECZNY GEST DOBROCI

DUŻYCH RZECZY BEZ MAŁYCH BY NIE BYŁO - ŚWIĄTECZNY GEST DOBROCI
Dużych rzeczy bez małych by nie było- Świąteczny gest dobroci
Żołnierze 42 Batalionu Lekkiej Piechoty w Morągu wchodzącego w skład 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych odwiedzili Dom Dziecka w Kisielicach oraz placówkę Opiekuńczo-Wychowawcza w Lidzbarku. Celem wizyty było przekazanie niespodzianki w postaci słodyczy dla podopiecznych tych placówek. Dzieci ucieszyły się na widok żołnierzy, którzy przybyli nie z pustymi rękoma- ale dzięki własnym środkom przyczynili się do tego, aby najmłodsi mieli piękniejsze i radośniejsze święta.
,,Cieszymy się, że mimo tych trudnych dla nas wszystkich czasów, możemy wywołać uśmiech u najmłodszych. Dla nas to może coś niewielkiego, natomiast jestem przekonana, że dla tych dzieci to wiele. Oni bardzo emocjonalnie do tego podchodzą, bardzo nam dziękują i z tego się cieszymy”- kpr. Angelika Żmijewska
Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej od ponad roku ciągle udowadniają, że nie są obojętni na potrzeby społeczeństwa Warmii i Mazur. Swoją inicjatywą i zaangażowaniem kolejny raz udowodnili, że są ludźmi o dużych sercach, na których mieszkańcy mogą liczyć w wielu sytuacjach.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.