GRUPA MASPEX PRZEKAZAŁA OSTRÓDZKIEMU SZPITALOWI 10 TYS. SZTUK PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

GRUPA MASPEX PRZEKAZAŁA OSTRÓDZKIEMU SZPITALOWI 10 TYS. SZTUK PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

Firma zaoferowała pomoc w postaci wsparcia produktowego dla 21 szpitali, w tym szpitali, które są szpitalami jednoimiennymi powołanymi kilka dni temu przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Chodzi o szpitale we Wrocławiu, Grudziądzu, Puławach, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Krakowie, Warszawie, Kędzierzynie-Koźlu, Łańcucie, Łomży, Gdańsku, Kościerzynie, Wejherowie, Tychach, Raciborzu, Starachowicach, Ostródzie, Elblągu, Poznaniu i Szczecinie. Pomoc trafi także do Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który został dostosowany do potrzeb kobiet w ciąży z podejrzeniem choroby COVID-19. Wsparcie produktowe otrzyma również Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Produkty trafią do pacjentów oraz lekarzy, pielęgniarek i personelu, którzy dziś stoją na pierwszej linii w walce z koronawirusem Łącznie do szpitali przekazanych zostanie ponad milion sztuk soków i musów owocowych Tymbark i Kubuś, niegazowanej wody źródlanej Kubuś Waterrr, dań gotowych i dżemów Łowicz, zup Krakus, makaronów i płatków Lubella oraz suplementów diety Plusssz.

Do szpitala w Ostródzie zrealizowane zostały już dwie wysyłki produktów. Przekazano m.in. soki i musy Tymbark, wodę Kubuś Waterrr, dania gotowe (Kaszotto) – Łowicz, zupy – żurek i barszcz czerwony Krakus,  dżemy Łowicz oraz preparaty witaminowe Plusssz. Łącznie trafiło tam już około 10 tysięcy sztuk produktów. Kolejna dostawa, jak zostało ustalone ze szpitalem, będzie zrealizowana, zgodnie z zapotrzebowaniem bieżącym placówki, najprawdopodobniej  po Świętach Wielkanocnych.

Łącznie do szpitali trafi ponad milion sztuk produktów Maspeksu

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.