MAŁDYTY. MIŁO SPĘDZONY CZAS NA MOTOPIKNIKU

MAŁDYTY. MIŁO SPĘDZONY CZAS NA MOTOPIKNIKU

Kolejny Motopiknik za nami. 4 sierpnia 2018 w upalną sobotę Centrum Sportowo – Rekreacyjne było miejscem spotkania miłośników motoryzacji i dobrej zabawy.

Piknik rozpoczął się Mszą Świętą, odprawioną przez ks. Proboszcza Marka Jasianek (Parafia Chojnik) oraz poświęceniem motocykli. Po Mszy Św. Gospodarz Motopikniku – Wójt Gminy Małdyty Pan Marcin Krajewski wraz z

Dyrektorem GOKiS w Małdytach Panią Marzeną Nagórko przywitali wszystkich zebranych i podziękowali naszym sponsorom.

Tradycyjnie kolejnym punktem programu była parada motocyklowa ulicami Małdyt a później kolejne atrakcje przygotowane przez organizatora.

Wspaniały i bardzo ekstremalny pokaz Stunt Rider na Quadzie – Leo Stunt, pokaz sprzętu ratownictwa technicznego oraz zasady pierwszej pomocy przedmedycznej PSP Morąg, Na naszym wydarzeniu nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci oraz konkurencji dla motocyklistów.Na boisku zielonym na dzieci i rodziny czekała nie lada gratka PODUCHOWE ZMAGANIA. Wszyscy uczestnicy smakowali małdyckiej kuchni: pysznej grochówki, kiełbasek z grilla, pierogów, babki ziemniaczanej oraz słodkich wypieków. W godzinach wieczornych na małdyckiej scenie wystąpił zespół CI – HO z dużą dawką rock and rolla. Impreza zakończyła się zabawą przy piosenkach śpiewanych przez Izę & Karinę do późnych godzin nocnych. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i zapraszamy za rok w pierwszą sobotę sierpnia.

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.