MIŁY GEST DLA OSTRÓDZKICH SENIORÓW W OHP

MIŁY GEST DLA OSTRÓDZKICH SENIORÓW W OHP

Uczestnicy OSiW 14-3 w Ostródzie pod opieką wych. Łucji Łabuś z okazji walentynek stworzyli kartki dla członków Klubu Seniora istniejącego w budynku Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Ostródzie.

Akcja odbyła się w ramach Ogólnopolskich Obchodów w OHP 100 -lecia urodzin świętego Jana Pawła II. Młodzież własnoręcznie wykonała 27 kartek dla seniorów z wyrazami sympatii i życzliwości. Cyfra odnosi się do 27 letniej posługi Jana Pawła II. Uczestnicy chcieli sprawić, aby ten dzień był dla każdego z osób w podeszłym wieku wyjątkowy. Spotkanie odbyło się w świetlicy Klubu Seniora.

Młodzież została ciepło przywitana herbatą i słodkimi wypiekami. Emeryci przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym zaprezentowali wiersze miłosne znanych polskich poetów. Przedstawienie wzbudziło w młodzieży zachwyt, a nawet zaskoczenie natomiast podopiecznym Klubu spotkanie pozwoliło  przywołać wiele cudnych wspomnień z młodości, którymi podzielili się z młodzieżą. Uczestnicy biorący udział w przedsięwzięciu to członkowie rady młodzieży i klubu aktywnych oraz reprezentanci klas wielo zawodowych.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.