OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2019 W GMINIE MAŁDYTY

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2019 W GMINIE MAŁDYTY

Wszyscy swoje święto mają, tańczą, skaczą i śpiewają. Przedszkolaki przykład dają, I też swoje święto mają.

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem wtedy właśnie obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto maluchów na stałe zagościło w harmonogramie Naszej Gminy. Wydarzenie zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dziecka, spopularyzować wychowanie przedszkolne. Jest też okazją do świętowania, zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem. 186 milusińskich w naszych przedszkolach również celebrowało ten dzień. Najważniejszy dzień dla społeczności przedszkolnej, pełen radości i beztroskiej zabawy. W tym wyjątkowym dniu na dzieci z przedszkoli czekało wiele niespodzianek. Jedną z nich była wizyta gości specjalnych; Wójta Gminy Małdyty, Pana Marcina Krajewskiego oraz Kierownika Referatu Oświaty, Pani Doroty Smereckiej, którzy pojawili się w przedszkolach z życzeniami i podarunkami. Prezenty były różne, w zależności od potrzeb; m.in. piłki, klocki, auta, lalki.

Maluchy uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zmagały się z balonami, tańczyły, śpiewały… Radość, śmiech i muzyka świadczyły o wspaniałej zabawie. W naszej gminie święto dostarczyło wielu miłych wrażeń i na pewno dzieci będą je długo i ciepło wspominać.
Z tej okazji przekazujemy wszystkim podopiecznym życzenia wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą, radości z odkrywania tajemnic otaczającego świata. Życzymy Wam drogie dzieci abyście zawsze były otoczone miłością najbliższych, rodzicom zaś dumy z pociech i ich sukcesów, a pedagogom zawodowego spełnienia i satysfakcji.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.