POLĘDWICZKA MIŁOMŁYŃSKA NAGRODZONA W KONKURSIE ”SMAKI REGIONÓW”

POLĘDWICZKA MIŁOMŁYŃSKA NAGRODZONA W KONKURSIE ''SMAKI REGIONÓW''

Na dziedzińcu olsztyńskiego zamku odbył się Festiwal Dziedzictwa Kulinarnego oraz regionalny finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów.

W tym roku w ramach wydarzenia odbyły się pokazy kulinarne wykonane przez producentów należących do sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle połączone z degustacją.

Odbyły się również prelekcje na temat żywności regionalnej, tradycyjnej, naturalnej wysokiej jakości: prelekcja o miodach, prelekcja o produkcji chleba oraz prelekcja dotycząca produkcji piwa oraz warsztaty i zabawy dla dzieci.

W czasie trwania festiwalu na terenie podzamcza w Olsztynie odbywał się Kiermasz Produktów Regionalnych pochodzących od członków Sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmii Mazur i Powiśla.

Miał także miejsce regionalny finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów. Do konkursu zgłoszonych zostało 6 ekip w kategorii potrawa regionalna oraz 22 produkt regionalny.

Jury przyznało następujące nagrody:

NAJLEPSZE PRODUKTY REGIONALNE:
W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego:
Podkategoria: produkty i przetwory mięsne:
I nagroda – polędwiczka miłomłyńska – Zakład Wędliniarski Flis – Pol z Miłomłyna,
I nagroda – kiełbasa królewiecka krojona – Zakład Przetwórstwa Mięsnego z Gołogóry
Wyróżnienie – kiełbasa z lasu – Zakład Wędliniarski z Małdyt.
Podkategoria: produkty mleczne:
I nagroda – ser pełnotłusty gouda z Olecka – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Olecki,
I nagroda – ser kozi dojrzewający – Gospodarstwo Rolne „Nad Arem” Kierźliny k. Barczewa,
Podkategoria: miody
I nagroda – miód lipowy nektarowo – spadziowy – Pasieka Ranczo w Kaczej Dolinie z Bisztynka,
I nagroda – miód wielokwiatowy – Gospodarstwo Pasieczne Miody Wileńskich z Rogit k. Braniewa,
I nagroda – miód wielokwiatowy nektarowo – leśny z nostrzykiem – Pasieka wędrowna z Olsztyna,
W kategorii produktów i przetworów pochodzenia roślinnego:
Podkategoria: przetwory owocowe:
I nagroda – konfitura mazurska z rabarbarem i migdałami – gospodarstwo agroturystyczne Agro – Margot z Wilkas
Podkategoria: produkty zbożowe:
I nagroda – chleb wieloziarnisty – GS Piekarnia Dźwierzuty,
Podkategoria: wyroby cukiernicze
I nagroda – anielskie ruchańce – Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Aniołowo
Wyróżnienia:
– papryka konserwowa na occie jabłkowym – OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy z Olsztynka,
– chleb razowy żytni na naturalnym zakwasie – Monety, Kowale Oleckie
– sękacz mazurski – gospodarstwo rolne Stacze, Kowale Oleckie
– gorące pączki wileńskie – Smaki Gabi z Tuławek k. Dywit
Kategoria: napoje regionalne
Podkategoria: napoje alkoholowe
I nagroda – miód pitny trójniak – Pasieka Ranczo w Kaczej Dolinie z Bisztynka
Wyróżnienie – wino gronowe z Jedzbarka – Gospodarstwo rolne z Jedzbarka k. Barczewa
Kategoria: Inne produkty regionalne:
Wyróżnienie – krówka olecka – OSM w Olecku

Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody Perła 2018 następujące produkty:
– chleb żytnio – orkiszowy – GS Piekarnia Dźwierzuty,
– warmińska szynka wołowa wędzona – Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gołogóra,
– musztarda sarepska z linii Musztard Mazurskich – OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy z Olsztynka,
polędwica w rozmarynie – Zakład Wędliniarski Flis – Pol z Miłomłyna,
– miód wielokwiatowy – Pasieka Ranczo w Kaczej Dolinie z Bisztynka

NAJLEPSZE POTRAWY REGIONALNE
I miejsce – zupa z pokrzyw ze ślimakami w śmietanie oraz dzyndzałki warmińskie z samopszy ze skrzeczką – Restauracja Cudne Manowce z Olsztyna
II miejsce – mazurska zupa rybna oraz sandacz podany na pęczaku z kurkami – Restauracja „Łabędzi Ostrów” z Pięknej Góry k. Giżycka
II miejsce – pikantne flaczki z lina oraz pieczone kacze udo muśnięte sosem wiśniowym na pęczaku warmińskim – Stary Folwark Tumiany
III miejsce – słodki rogaliki ziemniaczane oraz klopsy królewieckie – Gościniec Ryński Młyn z Rynku
Wyróżnienie – zupa brukwianka oraz wątróbka z dzika w pomidorach – Gospodarstwo ekologiczne Kaliski

Ponadto Komisja Konkursowa przyznała nominację do nagrody Perła 2018 następującą potrawę:
– sandacz podany na pęczaku z kurkami – Restauracja „Łabędzi Ostrów” z Pięknej Góry k. Giżycka

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.