POROZUMIENIA O WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁAMI

POROZUMIENIA O WSPÓŁPRACY ZE SZKOŁAMI
Spotkanie z Dyrektorami usportowionych placówek oświatowych.

Prezes Policyjnego Klubu Sportowego MAZURY oraz Dyrektorzy Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie podpisali porozumienie o współpracy. Na jego podstawie strony będą realizowały zadania na rzecz edukacji i propagowania bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, profilaktyki, kształtowania postaw patriotycznych i społecznych w odniesieniu do dzieci i młodzieży oraz upowszechniania wiedzy fachowej i kondycji fizycznej.
W miniony wtorek (14.12.2021r.) w wyżej wymienionych placówkach edukacyjnych spotkali się Prezes Policyjnego Klubu Sportowego MAZURY Mateusz Dobroński oraz ich Dyrektorzy tj. Pani Agnieszka Michalak i Pani Katarzyna Ślusarz. Okazją do spotkania było podpisanie porozumienia o współpracy z wymienionymi instytucjami oświatowymi.
Na jego podstawie, strony wspólnie będą realizowały zadania na rzecz edukacji i propagowania prawidłowych postaw moralnych i patriotycznych w społeczeństwie lokalnym, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Ponadto będą wspierać oraz organizować ogólnodostępne przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym oraz sportowo-rekreacyjnym.
źródło: PKS Mazury

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.