POWIAT OSTRÓDZKI WPROWADZIŁ NOWE E-USŁUGI

POWIAT OSTRÓDZKI WPROWADZIŁ NOWE E-USŁUGI
Powiat Ostródzki w ramach projektu pn. „E-powiat – cyfryzacja Urzędu Starostwa Powiatowego w Ostródzie” uruchomił nowe e-usługi dostępne dla wszystkich obywateli.

Projekt obejmuje utworzenie i świadczenie 21 e-usług publicznych w zakresie zasobu geodezyjnego i kartograficznego na bazie istniejącego Geoportalu.
Rozszerzenie katalogu e – usług pozwoli na wykorzystanie pełnej mobilności systemu w zakresie zdalnej realizacji spraw urzędowych. Rozbudowany portal pozwala także na udzielanie pomocy i wsparcia ze strony pracowników urzędu. Realizacja projektu umożliwia udostępnienie obywatelom i przedsiębiorcom szerokiej oferty usług publicznych za pośrednictwem Internetu. Pozwala w szczególności na usprawnienie kontaktów obywateli z instytucją publiczną jaką jest Starostwo Powiatowe w Ostródzie i przyśpieszenie procedur załatwiania spraw urzędowych, świadcząc tradycyjne usługi w sposób bardziej efektywny.
Wszystkie usługi dostępne są na 🌍https://ostroda.geoportal2.pl
Zapraszamy do odwiedzenia strony i zachęcamy do korzystania z e-usług. Wszystkie działania prowadzone są w ramach projektu pn. „E-powiat – cyfryzacja Urzędu Starostwa Powiatowego w Ostródzie” który Powiat Ostródzki realizuje dzięki dofinansowaniu otrzymanemu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020.
Całkowita wartość inwestycji wynosi 604 515,00 zł w tym dofinansowanie w wysokości 513 837,75 zł.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.