POWSZECHNY SPIS ROLNY: STANOWISKO KOMPUTEROWE DO SAMOSPISU W URZĘDZIE

POWSZECHNY SPIS ROLNY: STANOWISKO KOMPUTEROWE DO SAMOSPISU W URZĘDZIE
Gminne Biuro Spisowe przypomina, że w Urzędzie Miasta Ostróda istnieje wydzielone stanowisko komputerowe do samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym 2020.

Celem funkcjonowania Gminnego Punktu Spisowego jest umożliwienie realizacji obowiązku spisowego użytkownikom gospodarstw rolnych nieposiadających warunków technicznych
do dokonania samospisu.
✅ Siedziba Gminnego Biura Spisowego mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Ostródzie, ul. Adama Mickiewicza 24.
Stanowisko do przeprowadzenia samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu od 7:30 do 15:30. Respondenci, przy wypełnianiu formularza w siedzibie Urzędu, będą mogli skorzystać z pomocy Gminnego Biura Spisowego.
✅Aby spisać się szybko i wygodnie należny przygotować wcześniej:
numer gospodarstwa rolnego (m.in. otrzymany w liście od Prezesa GUS), numer PESEL (będzie potrzebny do zalogowania się) oraz informacje o powierzchni gruntów, zasiewów, stosowanych nawozach, itp.
✅Istnieje również możliwość dopełnienia obowiązku spisowego za pomocą infolinii spisowej (22 279 99 99) w kanale „spisz się przez telefon”.
Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktuje się rachmistrz telefoniczny lub rachmistrz terenowy.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.