RZĄD PODANY DO PROKURATURY ZA PRZESTĘPSTWA NA NARODZIE POLSKIM

RZĄD PODANY DO PROKURATURY ZA PRZESTĘPSTWA NA NARODZIE POLSKIM

Wpłynęło zawiadomienie do prokuratury na Mateusza Morawieckiego, Łukasza Szumowskiego, Adama Niedzielskiego i Michała Dworczyka. Chodzi o szkody, jakie swoim działaniem wyrządzili Polakom w ciągu ostatniego roku bezprawnego lockdownu.

Zawiadamiającym jest koło poselskie ”Konfederacja”. Podczas konferencji prasowej posłowie przypomnieli o licznych kłamstwach m.in to, które stało się już memem ”pokonaliśmy pandemię – można iść na wybory” Morawieckiego.

– Usłyszeliśmy od premiera i od następnego ministra zdrowia, że kolejne lockdowny nie będą tak ciężkie, nie będą tak długotrwałe. Tymczasem została całkowicie zniszczona polska edukacja, obnażone zostały błędy i problemy, jakie ma system ochrony zdrowia, upada polska gospodarka. Mimo wielkiego samozadowolenia rządzących cały czas dostajemy informacje o upadających setkach, tysiącach firm, o bankructwach, o dramatach ludzkich, które są w tym momencie przeżywane przez tych, którym rząd zabronił na prawotwórczych konferencjach prasowych, rozporządzeniami, pracować – powiedział Artur Dziambor, poseł na Sejm.

Posłowie zarzucają Rządowi również ludobójstwo – według oficjalnych w 2020 roku zmarło o 37 tys. więcej ludzi w porównaniu do poprzednich lat – na choroby niecovidowe.

Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, czy raczej licznych przestępstw, które z uwagi na swój rozmiar, jak sądzę, niejeden prawnik będzie skłonny traktować jako zbrodnię. Zbrodnicze zamachy na zdrowie, życie i mienie Polaków – mówił Grzegorz Braun, poseł na Sejm.

– Na kogo donosimy? Morawiecki, Niedzielski, Szumowski, Dworczyk. Czterech jeźdźców apokalipsy anno domini 2021. To są przestępcy. To nie są żarty. To są ludzie , którzy przyprawili o straty, uszczerbek na zdrowiu, majętności, życiu naród polski – dodał.

ZOBACZ TREŚĆ ZAWIADOMIENIA

Jak mówił, „posłowie Konfederacji zawiadamiają Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście o możliwości popełnienia tych przestępstw na ogromną skalę o skutkach trudnych przez nas do wymierzenia, ale mamy nadzieję, że teraz zaraz, jeszcze od dzisiejszego popołudnia zajmie się tym właściwy organ, czyli prokuratura”.

Znając realia naszego Państwa, sprawa ta będzie się ciągnęła bardzo długo, wszak podobne doniesienie przedsiębiorcy złożyli już w lutym i do tej pory nie ujrzeliśmy finału. Niemniej to bardzo dobrze, że sypią się zawiadomienia na rządowych bandytów. Kibicujemy i mamy nadzieję, że ludzie którzy wprowadzili w stan niepokoju miliony Polaków, zniszczyli służbę zdrowia i nieustannie zadłużają Skarb Państwa w końcu za to wszystko odpowiedzą – więzieniem. Zapakowanie rządzącej bandy do cel ze szczurami będzie trudne z jeszcze jednego powodu – Ministrem Sprawiedliwości jest członek partii rządzącej Zbigniew Ziobro.

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.