SOKÓŁ ZAGRAŁ Z SMS-EM I WSPÓLNIE ZEBRALI DLA WOŚP BLISKO 4 TYS. ZŁ

SOKÓŁ ZAGRAŁ Z SMS-EM I WSPÓLNIE ZEBRALI DLA WOŚP BLISKO 4 TYS. ZŁ

W niedzielę 13 stycznia w hali Ostródzkiego Sportu i Rekreacji doszło do wyjątkowego meczu. W ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy naprzeciw siebie stanęli piłkarze Sokoła oraz siatkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ostróda i rozegrali 2 połowy meczu piłki nożnej oraz 2 siatkarskie sety.

Nie wynik był tu jednak istotny a pomoc dzieciom, gdyż celem zbiórki w trakcie tegorocznego Finału jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Prowadzącym licytacje oraz komentującym wydarzenia na parkiecie był Rafał Dąbrowski. Aktywnym uczestnikiem był Burmistrz Miasta Ostródy Zbigniew Michalak, który w siatkarskiej części grał w barwach Sokoła. W drugich połowach meczów w skład obu drużyn wchodzili kibice, którzy mogli licytować swój udział.  W trakcie meczu licznie zgromadzona publiczność chętnie wrzucała do puszek, a w przerwie meczów wylicytowali przedmioty wystawione przez oba kluby oraz kibiców. W sumie podczas trwania imprezy udało się zebrać blisko 4 tys. zł. Dzięki!

Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia wspólna inicjatywa obu klubów i że współpraca, zarówno pod względem sportowym, jak i kibicowskim przedstawicieli 2 najpopularniejszych zespołowych dyscyplin sportowych w kraju przyniesie wzajemne korzyści.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.