WOLONTARIUSZE SZLACHETNEJ PACZKI PILNIE POSZUKIWANI

WOLONTARIUSZE SZLACHETNEJ PACZKI PILNIE POSZUKIWANI

Pilnie poszukiwani są  Wolontariuszy Szlachetnej PACZKI! ‼️

Liczy się każde zgłoszenie! To jedno życie więcej zmienione na lepsze. Czas na zgłoszenie jest ograniczony.

Zgłoś się do wolontariatu na:
➡️ ➡️ http://bit.ly/M2_ZostanWolontariuszem ⬅️⬅️

👉 Jak zadbamy o bezpieczeństwo Wolontariuszy w pandemii?

Szlachetna PACZKA zostanie zorganizowana przede wszystkim z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i obowiązujących na dany moment wymogów sanitarno-epidemiologicznych.
W przygotowaniach wspierają nas specjaliści, m.in. wirusolog dr hab. Tomasz Dzieciątkowski.

Wolontariuszy wyposażamy w maseczki i płyn do dezynfekcji. Dbamy o ich wdrożenie w procedury bezpieczeństwa, które odbywa się online i zakończone jest testem. Wolontariusze otrzymują też wiedzę o zasadach bezpieczeństwa i wytycznych sanitarno-epidemiologicznych. Oprócz tego mogą liczyć na wsparcie Lidera swojego rejonu.

Ograniczyliśmy ilość spotkań na żywo, a przed spotkaniem z rodziną Wolontariusz porozmawia z jej przedstawicielem telefonicznie według przygotowanego z ekspertem skryptu, aby potwierdzić, że wizyta w domu rodziny może się odbyć i jest bezpieczna. Jednocześnie Wolontariusz przypomni rodzinie o wywietrzeniu mieszkania, poprawnym założeniu maseczek i konieczności zachowywania dystansu.

➡️ ➡️ Sytuacja pandemii jest dynamiczna, dlatego w razie jakichkolwiek zmian w obostrzeniach jesteśmy gotowi na alternatywne procedur

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.