ZAGRALI MECZ I ZEBRALI 18TYS. DLA SEBASTIANKA

ZAGRALI MECZ I ZEBRALI 18TYS.  DLA SEBASTIANKA

Juz po raz czwarty w Morągu na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Mickiewicza 25 odbył się Charytatywny Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Organizatorem turnieju był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komisariatu Policji w Morągu, a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie sprawności fizycznej oraz wdrażanie zasad fair play. Najważniejszym jednak celem tych rozgrywek było to, że pieniądze zebrane podczas turnieju w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację małego Sebastianka, synka policjantki z Morąga.

W zbiórkę pieniędzy na rehabilizację Sebastianka włączyli się również mieszkańcy Morąga i okolic. Dzięki zorganizowanym aukcjom organizatorzy zebrali blisko 18 tysięcy złotych. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy do puszek, które stoją w lokalach handlowych na terenie całego miasta.

O zwycięstwo walczyło 9 drużyn: policjanci z Morąga, Ostródy, Szczytna, Olsztyna, a także żołnierze z Morąga, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie, Aresztu Śledczego w Ostródzie, drużyna „Elyta” oraz drużyna „Alpina”.

Zawodnicy pokazali wysoki poziom gry. Turniej odbył się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze a uśmiechy nie znikały im z twarzy.

Po zaciętej walce, na pierwszym stopniu podium stanęli żołnierze z jednostki wojskowej w Morągu. Tuż za nimi uplasowali się policjanci z OPP KWP Olsztyn. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Alpina”.

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.